Nowy start

Marmu
Ciekawy

Profesja: Mag
Poziom: 21
Reputacja: 5
13:30 / 01-12-2019

Słowem wstępu chciałbym powiedzieć,że zainteresowała mnie wasza produkcja i mam nadzieję na świetlaną przyszłość gry. Wracając do tematu.
Myślę,że ciekawszym zabiegiem było by,żeby gracz jako swój początek zaczynał w domku rybaka, jakoby znalazł nas wyrzuconego na plażę przez morskie wody. Ponieważ puki co wygląda to tak,że budzimy się na plaży, alleluja i do przodu. Zawsze to by był pretekst to pierwszego questa, którego moglibyśmy zrobić na początek zanim opuścilibyśmy dom ów rybaka. 

To tyle z mojej strony. Jeśli macie już coś podobnego w planach lub najpierw mechanika potem część "dialogowa" to przepraszam za trucie głowy. 

Polubienia: 1
[ADM] Gitu
Swiezak

Poziom: 57
Reputacja: 13
20:03 / 02-12-2019

Hej, kwestia głównego wątku gry jest jeszcze otwarta i nie przemyślana przez nas. Je\\sli masz więcej propozycji, chętnie przeczytam :P

[ADM] Arab
Swiezak

Poziom: 62
Reputacja: 33
00:02 / 03-12-2019

Podsunales bardzo ciekawy pomysł, quest z rybakiem jest już w grze i faktycznie pasowałby na pierwszego questa.

Marmu
Ciekawy

Poziom: 21
Reputacja: 5
14:45 / 03-12-2019

O, cieszę,że wciąż otwarte :D. Kontynuując temat.

No to tak, budzilibyśmy się w tym domku... I tam jest skrzynka! Niech tam się znajduje pierwsze eq jakie dostaniemy na początek gry. Mag to tam drewniana rózga i jakaś, mmm, szata ucznia? Wojownik mógłby zaczynać z jakimś drewnianym lub zardzewiałym krótkim mieczem oraz drewnianą tarczą lub zwykłą kolczugą. A Tropiciel z prostym łukiem,kilkoma strzałami i również jakąś szatę czy tam, co tam ma trop. Napewno pierwszym co by wpadło komuś na myśl to pogadać z żoną rybaka. Dialog mógłby przebiedz tak.

"Widzę,że już wstałeś/wstałaś. Gdy mój mąż znalazł cię na plaży byłeś/byłaś cieniem człowieka! Masz szczęście,że wybierał się na ryby. Inaczej byś sczezł/sczezła tam! Chętnie bym ci opowiedziała gdzie co jest lecz sam/sama widzisz, przygotowywuję obiad. Ale mąż jest przed domem i napewno ma czas. Przy okazji, mógłbyś/mogłabyś sprawdzić co z moją córką? Miała przynieść mi kapuste i marchew na zupę. Pewnie znowu biega gdzieś w okolicy i zapomniała.

Coś podobnego i zaczęlibyśmy 1 quest żony rybaka. Najlepiej gdyby córkę z pod domu przenieść np trochę zdala od domu,że muszle zbiera czy gdzieś koło wody,że niby coś zobaczyła i wyleciało jej z głowy,że ma zanieść to co miała zanieść i każe nam przekazać. 

Polubienia: 0